Homosexualita

13. srpna 2015 v 15:28 | Ginger White |  Myšlenky a názory
Vzhledem ke konajícímu se Prague Pride si myslím, že homosexualita je znovu tak trochu otevřené téma a tak bych se k němu ráda vyjádřila. Předem chci říci, že se na to koukám jako naprosto nezaujatý člověk, protože proti gayům a bisexuálům a lesbičkám nic nemám, ale na druhou stranu nejsem žádná aktivistka za lidská práva a podporovatelka této skupiny lidí. Mně osobně jsou homosexuálové šumák. To, o čem bych chtěla psát, nejsou tedy milovníci stejného pohlaví, ale ti lidé, kteří to řeší a stále o tom mluví.

Je to prostě věc, která mě sere. Znám hodně homosexuálů a jeden můj velmi blízký přítel je gay. Netají se tím, vzal to, je to moc inteligentní skvělý člověk a co je ta nejdůležitější věc, nikomu to nevnucuje! Takže abych to nějak rozdělila, štvou mě lidé, kteří všem cpou to, že jsou 4% a štvou mě lidé, kteří sice nejsou 4%, ale za to je pořád řeší, ať už jsou proti nim nebo s nimi.

Jedna z těch nejhorších věcí je, že spousta homosexuálů ze sebe dělá vlastně chudinky. Ahoj, jmenuji se Bob, jsem teplouš a společnost mě za to nenávidí. Proboha vzpamatujte se! V dnešní společnosti není tolik homofobních idiotů a lidé to prostě už téměř neřeší. Akorát si to všichni myslí právě proto, že na to ti homosexuálové a jejich zastánci neustále upozorňují. A věřte, znám spoustu buzerantů, kterým to vadí stejně, jako mně.

No a potom tu máme skupinu zaostalých debilů, kteří si berou homosexuály neustále do huby. V hospodských rozmluvách, na internetových diskuzích, na veřejnosti, v soukromí, prostě všude melou stále a dokola o tom, jak je odporný být teplouš a jen tím potvrzují svou omezenost. Ze své vlastní zkušenosti vím, že tyhle inteligenty poslouchají lidé jen proto, aby taky náhodou nedostali ránu. Nikoho to ale nezajímá!

Takže asi prostě takhle no. Jsi teplej? Super, dobrý vědět. Ale no a co? Člověk jako člověk, ať má rád to nebo ono. V podstatě nejde o to, jaké jste sexuální orientace, náboženství, přesvědčení nebo co já vím, ale spíše o to, jestli prostě jste debil nebo ne.

Nemůžete vystát lidi s jinou orientací? V tom případě jste buď idiot nebo náboženský fanatik. Ale nemůžu do toho tak moc mluvit, každý má svůj názor. Mimochodem věda se přiklání k názoru, že s homosexualitou se lidé prostě narodí a není to jejich přesvědčení ani volba. Takže je to to stejné, jako byste neměli rádi člověka, který se narodí například tělesně postižený. Tím samozřejmě nechci přirovnávat homosexualitu k nemoci, jde tu jen o to, pochopit ten princip.

Já doufám, že jsem své myšlenky vyjádřila alespoň trochu srozumitelně, protože je to mnohdy nadlidský výkon. Jinak chci uvést na pravou míru to, že se v článku mohou objevit pro někoho možná nevhodné výrazy pro homosexuály, ale mně se prostě nechtělo psát pořád jen slovo homosexuál. Jak jsem uvedla, mám spoustu takových přátel a rozhodně ty výrazy nemají nikoho urazit. Stejně tak sprosté výrazy. Já prostě jinak své pocity nedokážu ventilovat. Také tento článek nemá úplně informační hodnotu, kterou se budu snažit vytvořit v jiných článcích. Jsou to spíše jen mé subjektivní pocity.

A co si o tomto tématu myslíte vy? Ráda si poslechnu vaše názory a pokud máte nápad na další článek, ve kterém byste si chtěli přečíst můj názor, sem s ním. Děkuji.

Ginger White
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 PetrPan PetrPan | E-mail | 13. srpna 2015 v 22:42 | Reagovat

No konečně někdo, kdo má stejný názor jako já. Sám jsem homosexuál a někteří lidi stejný jako já, mě dokážou vytočit tím, jak na sebe upozorňujou. Dobře napsaný článek, jen tak dál. ;-)

2 Natalia*Bay Natalia*Bay | E-mail | 14. srpna 2015 v 10:27 | Reagovat

Já musím trochu nesouhlasitk, protože se pohybuju v okruhu takovýhle lidí hodně a setkávám se s opravdu zlými lidmi, který proti téhle komunitě bojujou. Ale je pravda že mi taky kolikrát vadí, že se o tom furt mluví, když je to vlastně úplně normální věc...

3 Ginger White Ginger White | E-mail | Web | 14. srpna 2015 v 12:35 | Reagovat

[1]: Děkuju za komentář. Jsem ráda, že souhlasíš.

[2]: No já se taky pohybuju v okruhu těchto lidí, ale skoro žádný problém jsem zatím neviděla. Nicméně je to vždycky o lidech a někdy se stane, že narazíš na někoho takového. To nepopírám. :)

4 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 17. srpna 2015 v 20:18 | Reagovat

"Proboha vzpamatujte se! V dnešní společnosti není tolik homofobních idiotů a lidé to prostě už téměř neřeší."
Aha, asi žiješ na jiný planetě, než já teda...

5 Ginger White Ginger White | E-mail | Web | 17. srpna 2015 v 20:50 | Reagovat

[4]: Jako já nepopírám, že takovýhle lidi existují a asi jsem to nenapsala úplně štastně, ale jak říkám, spousta mých přátel je homosexuálních a já se zatím nesetkala s nikým tak strašným v okolí. Ano, znám pár homofobních idiotů, ale nemyslím si, že by jich bylo tolik, kolik lidé tvrdí. Asi jsem tedy zatím měla štěstí na lidi. :) Od toho jsem tyhle stránky založila, aby lidi zveřejnili své názory, ať jsou jakkoliv protichůdné.  :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama