Úvod

13. srpna 2015 v 13:42 | Ginger White |  Wasting time
Výborně! Hned první článek, který na tento web píši, ukazuje mou naprosto nepřekonatelnou originalitu. Půl hodiny vymýšlím nadpis tohoto článku, aby ze mě nakonec vypadlo nečekané "Úvod". Nicméně měla bych se asi nějak představit a objasnit, o čem tato stránka vlastně je.

Jmenuji se Zlata Vörösová, avšak na internetu používám spoustu jiných jmen. Na tomto blogu jsem jako Ginger White, ale někde se se mnou můžete setkat jako s Ginger Matthews, Maggot Ginger nebo se také skrývám za přezdívkou Topoftheworld. Na některých mých výtvorech si můžete všimnout i podpisu Aurelia. Píši to hlavně z toho důvodu, aby si někdo nemyslel, že kopíruji tvorbu někoho jiného. Vše, co se zde bude nacházet, je má vlastní tvorba a mé vlastní myšlenky. A proč tolik přezdívek? Je to zřejmě tím, že dělám spoustu věcí a aby se mi tak úplně nepletly dohromady, tak si to takto odděluji. A nebo trpím rozdvojenou osobností. V tomto bodě si asi nejsem jistá tak, jak bych měla.

Ale to jsem odběhla. To se mi mimochodem stává často - mám v hlavě totiž moc věcí. Nebudu sem psát věci typu - baví mě skákat po hlavě v kanále nebo co já vím, protože to většinu lidí stejně nezajímá. Chci hlavně tedy osvětlit význam této stránky. A věřte mi, už to tu mohlo být napsané tak dvacetkrát, ale já než se vyjádřím, tak stejně třičtvrtě z vás přestane číst. V dnešní době totiž existuje opravdu velká spousta věcí, o kterých se dá diskutovat a nad kterými by se možná měl každý zamyslet. Tedy to si myslím já. A proto se s vámi chci tak nějak podělit o své názory a myšlenky a také si přečíst vaše názory a myšlenky, popřípadě diskutovat o různých tématech.

Tato stránka není rozhodně založena z toho důvodu, abych tady někomu cpala do hlavy své názory a tvrdila, že jen ty mé jsou správné a že mám vždy pravdu. Spíše si myslím, že mám o různých věcech přehled a můžu vám spoustu věcí osvětlit, ale neříkám, že mám vždy pravdu. Ráda budu, když mě vyvedete z omylu, ale neberte mé články, jako nějaká fakta, protože se mohu mýlit a radši si všechno ověřte. No a také sem budu přidávati něco málo ze své tvorby.

To je asi tak vše, co jsem chtěla. Budu ráda za vaše názory, veškeré dotazy směrujte na mě a doufám, že to tu bude fungovat.

Ginger White
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Limonáda. • Blowme.blog.cz Limonáda. • Blowme.blog.cz | Web | 13. srpna 2015 v 13:54 | Reagovat

Ahoj Ginger, tak nejdřív tě musim pochválit za originální nadpis :D Rozesmála si mě, hned jsem si vzpomněla na moje začátky a radši ani nebudu pátrat, jak se jmenoval můj první článek na blogu. :D Budu Ti držet palce s blogováním, určitě zaujmeš spoustu čtenářů, tak jako mě. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama